Nurkowanie w pięknym jeziorze Świętajno

Mazury mają wiele do zaoferowania i najlepiej to widać po jeziorze Świętajno, które jest często odwiedzane przez nurków. Pod wodą można spotkać duże szczupaki czy niesamowitą roślinność porastającą dno.

Pod wodą widoczność powinna wynosić około siedmiu metrów tak samo jak i w rzekach, które można przy okazji w okolicy zwiedzić pod wodą. W Polsce znajdziemy wiele miejsc, które są godne polecenia i to jest właśnie jedno z nich.

Często zastanawiamy się gdzie rozpoczynać swoją przygodę z nurkowaniem po jeziorach i czekać i mamy odpowiedź. Mazury są idealnym miejscem do tego, bo jest tam mnóstwo ryb i roślin, dlatego będziemy bardzo zadowoleni, że zeszliśmy pod wodę. Ten podwodny świat na pewno nam się spodoba. To, dlatego trzeba zapisać się na wyjazd, który jest organizowany na miejscu, a przekonamy się jak to wygląda.

Nurkujemy w jeziorze Świętajno

Wyjazd przewidziany jest na dwa noclegi i to wszystko będziemy mieć załatwione na miejscu. Mamy dwa śniadania i obiad w sobotę. W cenie wliczone jest ładowanie butli powietrzem oraz dwa nurkowania dziennie. Możliwe, że zejdziemy w nocy pod wodę, ale to wszystko będzie zależne od tego, jakie mamy warunki. Na miejscu można liczyć na obsługę logistyczną oraz na opiekę wyspecjalizowanej kadry nurkowej. Dla nas oznacza to bezpieczne nurkowanie, co ma dla każdego ogromne znaczenie i trzeba na to zwracać uwagę. We własnym zakresie trzeba będzie organizować dojazd na miejsce, dlatego warto się zebrać w większej grupie, bo wtedy wychodzi nam to o wiele taniej. Jest to krótka wyprawa, ale taka, która da nam wiele radości, dlatego warto się nią zainteresować. Jadąc na mazury można będzie odpocząć od zgiełku i problemów.

Całą ofertę mamy bardzo dobrze opisaną na stronie http://www.bestdivers.pl/wyprawy/mazury-cud-natury-weekend-j-swietajno/, gdzie załączone są również zdjęcia. Warto wybrać się tam gdzie nas jeszcze nie było, bo zobaczymy na własne oczy całkowicie inny świat. Na pewno to, co zobaczymy nam się spodoba i będziemy Mazury odwiedzać znacznie częściej.